Home

Filmografie

Galerie fotek

Biografie

 

Odkazy na další stránky z tvorby V.Singera

Vladan Singer - tvůrce webu

Osobní stránky autora těchto www stránek.

Meg Ryan - herečka

1.neoficiální stránky herečky Meg Ryan v ČR  - na těchto stránkách najdete informace , novinky , filmografii a fotky americké herečky Meg Ryan. Je zde I návštěvní kniha ,kde můžete zanechat svůj názor na Meg a její filmy.

Anne Heche - herečka

1.neoficiální stránky herečky Anne Heche v ČR - obdobné stránky jako web o Megy Ryan a Brittany Daniel - najdete zde biografii , filmografii a soustu fotek této americké herečky.

Brittany Daniel - herečka

1.neoficiální stránky herečky Brittany Daniel v ČR - zde se dozvíte všechno o americké herečce Brittany Daniel. Novinky , fotogalerie , filmografie a biografie + pozadí do Windows.

 Téa Leoni - herečka

Stránky Téi Leoni - Novinky , fotogalerie , filmografie a biografie + pozadí do Windows.

Leontýna Dvorníková - modelka

Stránky mladé modelky Leontýny Dvorníkové - tady se dozvíte všechno potřebné o talentované  modelce Leontýně Dvorníkové - fotky , osobní informace........

DIDO - zpěvačka

Britská zpěvačka DIDO - 1. webové stránky u nás , na kterých se můžete dozvědět něco o této talentované britské zpěvačce . Novinky , diskografii , biografii a velkéí množství fotek.

Modern Talking - německá skupina

Czech Modern Talking web pages - toto jsou stránky známé německé dvojice Modern Talking . Je zde popsána rozsáhle jejich historie , biografie , diskografie , působení členů po rozpadu v roce 1987 , fotky , comeback 1998 až po současné působení na hudbení scéně. Aktuální zprávy a spoustu dalších zajímavých informací. Mimo jiné je zde I nový Český Fan Club této skupiny ,do kterého se můžete přihlásit na adrese modern.team@seznam.cz . Tyto stránky jsou velmi často aktualizovány.

IT-GIRLS - dívčí skupina

Hudební duo IT-GIRLS -  stránky nové nadějné dámské hudební formace ,která si říká IT-GIRLS. Novinky , biografie , fotky ....

GORAN IVANIŠEVIČ - tenista

České stránky wimbledonského vítěze Gorana Ivaniševiče - na těchto stránkách se dozvíte osobní informace chorvatského hrdiny G.Ivaniševiče. Fotky a příběh z Wimbledonu. Dále novinky a aktuální umístění v žebříčku.

JUDr. Jáchym Kanarek - advokát

JUDr. Jáchym KANAREK - stránky výborného advokáta